Get Adobe Flash player


Kategoria A Kategoria B Kategoria C Kategoria C + E


 

O nas

 

Adres:

Biuro: Strzegom ul. Kościuszki 17

Sala wykładowa: Strzegom ul. Kościuszki 17

 

1). OSK AS powstał w lutym 2008r. Pierwsze kursy organizowaliśmy szkoląc na Wałbrzych na pojeździe Fiat Panda. Niedługo później zakupiliśmy Toyotę Yaris, dzięki czemu mogliśmy prowadzić szkolenia również w Legnicy. Od tamtej pory nasza flota stale się powiększa.

W naszym ośrodku posiadamy auta identyczne z egzaminacyjnymi:

*Romet Zetka 50 (AM);

*Suzuki Gn 125 (A1);

* KTM Duke (A1);

*Yamaha MT07 (dwie sztuki na A i A2);

*Fiat Panda (w automacie- przystosowana do egzaminów- B);

*Toyota Yaris (trzy sztuki- przystosowane do egzaminów-B);

*Opel Vivaro z przyczepą (B+E, T);

*Man TGL 12.240 z przyczepą (C,C+E);

*Hyundai i20 (dwie szt. B);

2).  Kursantom zapewniamy miłą atmosferę, jazdy drogami egzaminacyjnymi i nie tylko. Nasi kursanci jeżdżą po trasach szybkiego ruchu typu autostrada. Możliwość jazdy przed egzaminem z odstawieniem do Wordu. Istnieje możliwość płatności w ratach. Materiały szkoleniowe kursant otrzymuje za darmo. Place manewrowe mamy w Jaworze, Legnicy i w Świdnicy. Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie każdego kursanta do egzaminu Państwowego jak również bezstresowego i bezpiecznego poruszania się samochodem na co dzień. Stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, tak aby nasi kursanci posiadali najwyższą wiedzę i umiejętności.

Oferujemy Państwu elastyczne godziny zajęć, tak aby każdy mógł dopasować zajęcia do swojego planu dnia (jazdy w godzinach 7-20).

Wykłady prowadzone są w Strzegomiu na ul. Kościuszki 17 (pierwsze piętro). Zajęcia praktyczne rozpoczynamy m.in. z miejscowości skąd pochodzi nasz kursant.

Obecnie jesteśmy największym ośrodkiem w Powiecie Świdnickim oraz Jaworskim.Przeszkoliliśmy ponad  10 tyś kursantów na różne kategorie, oraz ponad 5 tyś zawodowych kierowców. Od lat utrzymujemy najwyższą zdawalność, a nasze słupki w jej rankingach wciąż pną się do góry.

3). Od kilku lat dbamy o bezpieczeństwo dzieciaków i organizujemy dla nich szkolenia z bezpiecznego poruszania się po drogach. Rozdajemy kamizelki odblaskowe szkołom i przedszkolom, żeby nasze dzieci były bezpieczne na drogach.

4). Posiadamy międzynarodową firmę transportową, gdzie na naszym aucie Scania R480, kursanci z wyższych kat.(C, C+E, KW, KWP.R i SO)  mogą nabyć realnej praktyki i zobaczyć jak praca w zawodzie kierowcy TIRa wygląda w rzeczywistości (np. jazda na podwójnej obsadzie).

 

 

Licznik odwiedzin: 85462